Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
O UČEBNICI

Vytváříme pro vás netradičně pojatou učebnici čínštiny. Vycházíme z toho, že nestačí, že samotný čínský jazyk je zajímavý, ale i učebnice by měla být udělána tak, aby vás studium bavilo a vy se těšili na každou další kapitolu. Kostrou celé učebnice je sledování příběhu Kifa – člověka, který se kvůli zdravotním komplikacím musí vypravit do Číny.

Snažíme se věty a dialogy, které Kifův příběh doprovázejí, vymýšlet tak, aby v sobě obsahovaly co možná nejvíc užitečných slovíček a gramatiky. Představení gramatiky je děláno jednoduchým stylem,  abyste co nejvíc pochopili domácím samostudiem a abychom se díky tomu mohli na konzultacích co nejvíce věnovat praxi.

Pro co nejhladší domácí studium učebnice přímo v sobě obsahuje audio. Pod každým textem, dialogem a pod slovíčky stačí kliknout na play a zvuková stopa se přehraje. Znáte praktičtější řešení?

Než si učebnici stáhnete, můžete se pro představu podívat na její úplný náhled (bez audia a bez funkčních tlačítek). Pro náhled klikněte zde.